O FIRMIE

              Firma UNICAT GARDEN zajmuje się projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją ogrodów oraz terenów zieleni. Projektujemy i realizujemy unikatowe aranżacje zarówno dla osób prywatnych i publicznych. Zajmujemy się również aranżacją wnętrz zielenią.
Wykonujemy opracowania projektowe koncepcyjne i szczegółowe dotyczące zieleni i elementów architektury ogrodowej oraz elementów dekoracyjnych zarówno do ogrodów jak i wnętrz. Projektując poszukujemy harmonii, piękna i estetyki. Dbamy o to, aby projektowana przestrzeń była integralną częścią najbliższego otoczenia, podkreślając jego walory i w pełni oddając niepowtarzalny charakter projektowanego miejsca.
         Realizujemy prace związane z założeniem i pielęgnacją ogrodów oraz elementów architektury ogrodowej. Preferujemy nowatorskie rozwiązania w dziedzinie architektury krajobrazu, dbając o stronę artystyczno-wizualną, sięgamy po najnowsze technologie i materiały. Podczas realizacji szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych usług. Udzielamy gwarancji na wykonane ogrody. Prowadzimy nadzory autorskie i inwestorskie.

ZESPÓŁ

         Zespół tworzą architekt krajobrazu oraz artysta plastyk stale doskonalący swoje umiejętności zawodowe, nieustannie poszukujący nowych inspiracji, pomysłów, własnych unikatowych rozwiązań. Dzięki wiedzy i doświadczeniu tworzymy indywidualne projekty, realizujemy nowoczesne założenia ogrodowe. Natomiast wykwalifikowany zespół naszych pracowników jest gotowy do realizacji każdego projektu w terenie.

WSPÓŁPRACA

         Współpracujemy z grupą lokalnych rzemieślników, artystów plastyków: rzeźbiarzy, kamieniarzy, snycerzy, malarzy, grafików, fotografów, będących w stanie wykonać każde indywidualne zamówienie oraz dobrze zaopatrzonymi szkółkami roślin.

Firma UNICAT GARDEN wykona dla Państwa projekt zieleni, doradzi, wyceni i podejmie się realizacji wymarzonego ogrodu.

Zapraszamy do współpracy!